Foto het Kaffee Rijsbergen

(Bron/foto: Het Kaffee Rijsbergen)

September!

De blaadjes beginnen te vallen en het is ‘s avonds toch al wel iets eerder donker, maar deze week staat ook zeker de zon op de planning!

We starten de week met genoeg gezelligheid. Biljarten, jeu de boules, vergaderen en borrelen. Alles wat een dorpscafé zo fijn maakt.

Tijdens het weekend genieten we weer van het vieren van mooie mijlpalen, het samenzijn met vrienden, familie of sportclub en proosten we op het leven.

We sluiten de week af met een zonnige bloemencorso!

Op zondag is Stijn in Zundert te vinden op het Nassauplein waar hij samen met buurvrouw en collega Christel gaat zorgen voor vers getapte biertjes! Je kunt daar twee keer van de optocht genieten en de uitslag volgen op het grote scherm van Omroep Brabant.

Even uitrusten op het terras, speculeren over de uitslag en samen proosten op een mooie dag!

Dat kan ook in Rijsbergen. Ikzelf ben bij Het Kaffee zondag waar je de hele dag welkom bent voor koffie en gebak, een lekker drankje op het terras en vanaf een uur of 17.00u kun je ook een heerlijk broodje rendang bestellen. Langzaam gegaard rundvlees, een zacht broodje en passende garnituren. Dat smaakt altijd goed!

Ook op het terras bij Het Kaffee zorgen we voor een groot scherm. Dus kun je in alle rust de optocht volgen en samen genieten van de commentaren, beelden en natuurlijk de uitslag.

Wij wensen iedereen een hele fijne week, een gezellig weekend en een geslaagd corsofeestje!

Veel liefs,Angelica & Stijn

#hetkaffeerijsbergen#openingstijden#september#bloemencorso#corsozundert