(Bron/foto: Esza Womanfashion)
Om lokale stenen winkels te steunen en hun kracht te vieren, vindt van 13 tot en met 19 mei de โWeek van de Stenen Winkelโ plaats.
Stenen winkels maken dorpen als Rijsbergen een stukje mooier.
De winkels waar een eerlijk en goed advies vanzelfsprekend is, de persoonlijke aandacht een luisterend oor oprecht is, waar je de producten kunt zien en aanraken……en natuurlijk dat bakje koffie erbij hoort het kan allemaal in de winkels in jouw buurt.ย
In de โWeek van de Stenen Winkelโ doen lokale stenen winkels, iets bijzonders voor hun klanten: van een cadeautje bij aankoop tot het verloten van mooie prijzen. Zo vieren ze samen met hun klanten dat de deuren van de winkel altijd vrijblijvend open staan.
Volg ons op de voet……..wij hebben elke dag leuke cadeauโs, acties en give aways om te verloten en weg te geven.




