Rijsbergen digitaal

Het zal je niet ontgaan zijn dat Rijsbergen digitaal na een periode van afwezigheid weer actief is.
Het hoe en waarom kun je vinden op onze website onder de kop “Over ons”.
Na een korte test periode, dit vanwege het bouwen van de website, en het in orde brengen van de “technische kant” zijn we nu zover dat we online zijn. Het enige wat nog in de planning zit en binnenkort ook gerealiseerd wordt is een gedeelte op de website waar ons beeldmateriaal (interviews, verslagen) te zien zal zijn. Ook interviews van rijsbergen digitaal uit ons archief.

Rijsbergen Digitaal is een medium dat actief is op het gebied van het lokale nieuws uit Rijsbergen.
Uiteraard zien en horen wij niet alles uit ons dorp, daarom willen we aan iedereen vragen om , nieuws, weetjes ,tips, activiteiten, evenementen  enz enz aan ons door te geven op info@rijsbergendigitaal.nl. Een klein berichtje of een tip is vaak al genoeg.

Immers onze slogan is : Rijsbergen digitaal, van, voor en door Rijsbergen.

Ook kunnen wij nog mensen bij ons team gebruiken, aarzel niet en neem even contact op met ons.

Heel veel plezier bij het volgen van Rijsbergen Digitaal.


Het is een hobby van ons, laat het ook jouw hobby worden.

Namens het team van Rijsbergen Digitaal.
Maarten Pijpers
Barry de Vooght
Marlies Daamen
Charles van Campenhout
Rene Baremans