(Bron/foto: gemeente Zundert)

Heb jij nog bruikbare spullen? Breng deze dan naar de kringloopwinkel. Bijvoorbeeld Stichting De Kringloper. Zij zijn erg blij met spullen die nog herbruikbaar zijn.
Je kunt ook een afspraak maken om jouw spullen op te laten halen ➥ www.kringloper.nl/ophaalafspraak.

In de loop van 2023 vinden er grote veranderingen plaats rond de inzameling van huisafval in onze gemeente. Wij grijpen de rest van dit jaar aan om onze inwoners op weg te helpen naar deze nieuwe manier van inzamelen. Dit door tips te delen over het goed scheiden van afval.

Doel hiervan is het restafval in onze gemeente te verminderen. Restafval is de enige afvalstroom die niet gerecycled wordt. Samen werken wij toe naar de VANG-doelstelling. VANG staat voor ‘Van Afval Naar Grondstof’. Afval goed scheiden is erg belangrijk op weg naar deze doelstelling.

Houd onze socials en de Afvalwijzer goed in de gaten voor meer tips.