raadhuis zundert

(Bron/foto: gemeente Zundert)

Kleding wat je in de container gooit hoeft niet heel te zijn, maar wel schoon en droog. Naast kleding, mogen ook handdoeken, theedoeken, riemen, petten, knuffels, poetslappen, sjaals, beddengoed en gordijnen in de textielbak.

Overzicht van de textielbakken in onze gemeente ➥ www.zundert.nl/afval-en-milieustraat/textiel.

In de loop van 2023 vinden er grote veranderingen plaats rond de inzameling van huisafval in onze gemeente. Wij grijpen de rest van dit jaar aan om onze inwoners op weg te helpen naar deze nieuwe manier van inzamelen. Dit door tips te delen over het goed scheiden van afval.

Doel hiervan is het restafval in onze gemeente te verminderen. Restafval is de enige afvalstroom die niet gerecycled wordt. Samen werken wij toe naar de VANG-doelstelling. VANG staat voor ‘Van Afval Naar Grondstof’. Afval goed scheiden is erg belangrijk op weg naar deze doelstelling.

Houd onze socials en de Afvalwijzer goed in de gaten voor meer tips.