Foto Christus Koning Zundert

(Bron/foto: Parochie Christus Koning)

Deze week in de Parochie Christus Koning

Vrijdag 6 november – Sint Bavokerk Rijsbergen – 9.00u
Eucharistieviering met het Gilde Sint Willibrordus Rijsbergen
Voorganger: Pastoor Hans van Geel
Misintentie:
* Leden en overleden leden van het Gilde St Willibrordus Rijsbergen

Zaterdag 7 november – Heilige Trudokerk – 13.00u
Eucharistieviering met het Cloveniersgilde Sint Willibrordus Klein-Zundert
Voorganger: Pastoor Hans van Geel
Koor: Cecilia

Zondag 8 november – H. Trudokerk Zundert – 11.00u
Zondag van de Oecumene / Willibrordszondag
Voorgangers: Pastoor Hans van Geel en diaken Anton Janssen
Koor: Belcanto uit Wernhout
Misintenties:
* Overleden ouders Pellis-Versteijlen
* Uit dankbaarheid voor een 55-jarig huwelijk en de overleden families.

Dit weekend is het de zondag voor de Oecumene.
De krachtige woorden van Paus Leo XIV “Wij zijn één! Wij zijn het al!” vormen het thema van Willibrordzondag op 8 november 2026.

Paus Leo sprak ze uit tijdens de Week van Gebed voor de Eenheid 2026 en vervolgde: “Laten we dat ervaren, erkennen, en zichtbaar maken.” Deze uitspraken zijn een krachtige herinnering dat de eenheid onder christenen al werkelijkheid is, ook als die door scheuringen niet volledig is. Er spreekt een diep vertrouwen uit en de aansporing om te blijven zoeken en (her)ontdekken.
Op Willibrordzondag wordt in de gehele Rooms-katholieke kerk in Nederland aandacht gevraagd voor de oecumene en zal hiervoor worden gecollecteerd.

Iedereen is bij al onze vieringen van harte welkom!

Voor degenen die echt niet naar de kerk kunnen komen zijn de vieringen in Rijsbergen en Zundert ook te volgen via de livestream: kerkdienstgemist.nl

(Klik op de foto’s voor een vergroting)