(Bron/foto: Avoord)
Deze en volgende week staan bij Avoord in het teken van dementie. Het is namelijk de Week van de Dementie en aanstaande maandag is het Wereld Alzheimerdag. Een mooi moment om samen stil te staan bij wat dementie betekent en vooral bij wat wél kan.
𝗗𝗲𝗺𝗲𝗻𝘁𝗶𝗲 𝗕𝗲𝗹𝗲𝗲𝗳𝗺𝗮𝗿𝗸𝘁𝗲𝗻
Deze week organiseerden we bij Avoord Dementie Beleefmarkten voor mensen met dementie, hun naasten en iedereen die meer wil weten over dementie. Bezoekers maakten kennis met handige innovaties, konden genieten van een workshop handmassage en ontmoetten onder andere knuffelezels en een MiMakker. Vanmiddag is alweer de laatste Beleefmarkt, van 14.00 tot 16.00 uur in Rijserf.
𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗮𝗰𝘁𝗶𝗲𝗳 𝘁𝗵𝗲𝗮𝘁𝗲𝗿 𝗼𝘃𝗲𝗿 𝗱𝗲𝗺𝗲𝗻𝘁𝗶𝗲: 𝗪𝗮𝗮𝗿 𝗶𝘀 𝗵𝗲𝘁 𝗳𝗲𝗲𝘀𝘁?
Volgende week speelt bij De Willaert en in het Koutershof de interactieve theatervoorstelling ‘Waar is het feest?’. Over kleine vergeetmomenten die langzaam grote vragen worden en over omgaan met de eerste signalen van dementie bij iemand in je omgeving. De voorstelling is herkenbaar, ontroerend en soms verrassend humoristisch. Speciaal voor iedereen die iemand dichtbij heeft met dementie.
Dinsdag 22 september om 19.30 uur bij De Willaert, Burg. Manderslaan 53 in Zundert
Woensdag 23 september om 19.30 uur bij Koutershof, Koutershof 4 in Rijsbergen
Toegang is gratis, reserveer uw plaatsen via https://forms.cloud.microsoft/pages/responsepage.aspx… of mail naar gemeente@zundert.nl.



